Про нас

Архітектурної довершеності їм не займати, зі збереженням традицій народного дерев’яного домобудівництва у стилі гуцульсько-бойківського ретро в поєднанні з дбайливими руками персоналу еко-комплексу, в оточені найнеймовірніших кольорів квітів влітку і снігових перин взимку “Царинка” схожа на розмальоване пуделечко.

Внутрішнє оздоблення котеджів зачарує як на дотик, так і на запах

Поєднання натурального дерева і з не менш натуральним каменем, плюс гірське повітря – містична суміш здатна “вирубати” не тільки мобільні телефони, але й змусити особисто Вас на тривалий час поринути у солодкі і, головне, здорові сни. Адже відомо, наскільки відновлюючим є відпочинок на гірському повітрі.

На території еко комплексу є джерело з мінеральним вмістом.

Вода цього джерела має підвищений вміст органічних речовин що дає змогу очистити організм від шлаків та оздоровити ваш організм! Рекомендовано пити при захворюваннях печінки й сечовивідних шляхів, шлунково-кишкової хвороби.

"Царинка" – це відпочинок усією родиною, з дітьми, в тісній компанії з друзями, з коханою людиною.

Це чудове місце для корпоративних вечірок, свят, урочистостей, ювілеїв, бенкетів.

Це приємне поєднання відпочинку з роботою – тут є всі умови для проведення семінарів і тренінгів для топ-менеджерів і персоналу, конференцій і ділових зустрічей з партнерами, де ви укладете вигідні договори і підпишете довгострокові контракти.